Search, View and Navigation

Opmerkelijk

Gestolen vrachtwagen getraceerd door GPS

KLEEF - Een makkie voor de politie: dieven die bij het Duitse Kleef (niet ver van Nijmegen) een vrachtwagen stalen, vergaten het GPS-systeem. Lees meer... Gestolen vrachtwagen getraceerd door GPS  

Infopolitie zit ook op

Banner
Banner

Tip van de dag

Met name in de vakantietijd trekken veel mensen er op uit. Dat weten inbrekers ook, die daarom extra alert zijn. Zorg ervoor dat uw huis een bewoonde indruk maakt.

Vraag aan de mensen die op uw huis passen of zij de gordijnen overdag open willen doen en in de avond weer dicht.

Vraag ook of zij de brievenbus regelmatig leeg willen maken en de post in een kast willen leggen.

Zie ook: Tips voor een veilige vakantie

 

Bezoekteller

Vandaag581
Gisteren1105
Deze week4814
Deze maand9353
Alles1725335

Zomaar een foto

phoca_thumb_l_actie01.jpg

Hits

Hits: 254

Politie vindt cocaïne in paaseieren

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mail

AMSTERDAM - Het Korps landelijke politiediensten (KLPD) heeft donderdag in Amsterdam paaseieren vol cocaïne gevonden in een auto die doorzocht werd.

Naar aanleiding van de opmerkelijke vondst werden zes personen aangehouden op verdenking van handel in verdovende middelen.

Dat heeft het KLPD zaterdag gemeld naar aanleiding van berichtgeving in De Telegraaf.

2,5 kilo

De paaseieren bevatten in totaal 2,5 kilo cocaïne. De groep gearresteerde personen bestond uit twee vrouwen uit Amsterdam van 24 en 55 jaar, twee Amsterdamse mannen van 44 en 57 jaar en twee dakloze mannen van 34 en 37 jaar.

Het KLPD nam naast de drugs ook telefoons en computers in beslag.

Bron: nu.nl |  3 april 2010





Powered by Joomla!
Style © 2008 - 2010 Team Infopolitie voor Infopolitie.nl