Search, View and Navigation

Opmerkelijk

Beltoon nekt gsm-dief

AMSTERDAM - De dief van een mobiele telefoon in een zwembad in Wassenaar is genekt door zijn eigen buit. De 35-jarige man had de gsm gestolen van een 16-jarig meisje, verborg het toestel in een kluisje en mengde zich onder de andere badgasten. Lees meer... Beltoon nekt gsm-dief  

Infopolitie zit ook op

Banner
Banner

Tip van de dag

De Parketpolitie vervoert gedetineerden, zorgt voor ordehandhaving tijdens zittingen in het Paleis van Justitie, voert arrestatiebevelen uit en overhandigt gerechtelijke brieven persoonlijk aan de geadresseerden.

Voor informatie over arrestatiebevelen en gerechtelijke brieven kunt u terecht bij het Paleis van Justitie, afdeling Executie en Betekening.

 

Bezoekteller

Vandaag741
Gisteren984
Deze week1725
Deze maand6264
Alles1722246

Zomaar een foto

_politieinnederland_2008_img_35.jpg

Hits

Hits: 823

Politie sluit snelweg af om eendjes te redden

GRONINGEN - De politie heeft dinsdagavond de A28 ter hoogte van Haren tijdelijk afgesloten om dertien jonge eendjes, die op de snelweg liepen, van de dood te redden. Dat meldde zij woensdag 15 juli. De politie had even daarvoor van meerdere automobilisten de melding gekregen dat een moedereend samen met haar jongen de snelweg was opgewaggeld.

Om de beestjes te kunnen redden was de politie gedwongen de snelweg tijdelijk af te sluiten. Daardoor ontstond een korte file.

De kuikentjes werden ondertussen door de agenten één voor één in de politieauto gezet. Voor moedereend kwam de hulp te laat. Zij was inmiddels overreden.

Overleven
De kuikentjes zijn overgebracht naar het politiebureau waar ze zijn opgehaald door de Dierenambulance. Volgens de medewerkers van de ambulance zijn de diertjes oud genoeg om te kunnen overleven.

Bron: nu.nl | 15 juli 2009





Powered by Joomla!
Style © 2008 - 2010 Team Infopolitie voor Infopolitie.nl